درباره ما

تیم اپتی‌بار با رویکرد بهینه سازی در فرآیند طراحی سازه در سال ۱۳۹۸ شروع به کار کرد و تا امروز توانسته نرم‌افزاری کاملا متفاوت در زمینه پیاده‌سازی نقشه‌های دیتیل سازه ارائه کند. تفاوت اصلی تیم ما با دیگر فعالان این عرصه استفاده از متخصصین در زمینه‌هایی به غیر از مهندسی عمران، نظیر ریاضیات کاربردی و مهندسی نرم‌افزار است. تنوع موجود در تیم به ما کمک کرده تا بتوانیم مسائل را از دیدی متفاوت بازتعریف و حل کنیم.
علاوه بر اعضای اصلی تیم که به طور دائم برای ارتقای نرم‌افزار تلاش می‌کنند، ما همواره از وجود مشاورین فعال در صنعت ساخت و ساز و همچنین اساتید دانشگاه و طراحان با سابقه برای بهبود و به روز نگه‌داشتن تولیداتمان استفاده می‌کنیم.

سینا حاجی‌کاظمی

هم‌بنیان‌گذار

سینا حاجی‌کاظمی فارغ‌التحصیل کارشناسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد ریاضیات کاربردی گرایش بهینه سازی از دانشگاه فردوسی مشهد است. سینا بعد از فارغ‌التحصیلی سابقه همکاری با شرکت‌های مختلف در زمینه فناوری اطلاعات به عنوان برنامه‌نویس، طراح الگوریتم‌های بهینه‌سازی و هوش مصنوعی و محقق را داشته است. 

امیر سالار

هم‌بنیان‌گذار

امیر سالار فارغ‌التحصیل کارشناسی مهندسی عمران و  کارشناسی ارشد سازه از دانشگاه فردوسی مشهد و دانشجوی دکتری فعلی این دانشگاه است. وی سابقه طراحی سازه‌های مسکونی و صنعتی را دارد و همچنین چند سال همکاری با پژوهشگاه هوا خورشید دانشگاه فردوسی مشهد، در زمینه طراحی سازه‌های خاص نظیر توربین‌های بادی چند مگاواتی را دارد.